Про нас

Запорізька обласна громадська організація «Дивосвіт» була заснована 21.11. 2008 року з метою задоволення і захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, природоохоронних, туристичних, наукових та інших спільних інтересів членів організації, а також для дослідження, збереження, розвитку і популяризації історико-культурної спадщини українського народу і національних меншин, сприяння розвитку демократичної державності України. Також основною з передумов ЗОГО «Дивосвіт» було об’єднання людей, які зацікавлені  створенні в Запорізької області пілотного проекту «Парк  історичних та етнічних періодів » «Етносело» в с. Геленджик Вільнянського району Запорізької області. Завдання комплексу створити нові економічні можливості для сільської громади завдяки створенню і розвитку неаграрних бізнесів і проектів самозайнятості.

Наша мета

Основною метою є стимулювання і сприяння створенню умов для підвищення добробуту і якості життя мешканців віддалених сіл, для збалансовано розвитку сільської територіальної громади, для розширення підтримки і розвитку малого підприємництва в селі, а саме в сфері сельського  зеленого туризму.

Наші партнери

Нашими партнерами виступають глави Антоновскої, Новомиколаївської, Максимовської, Михайло-Лукашевської, Любимівської, Малoкатеріновскої селищних рад, а також Запорізький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвалідів-спинальників України», Громадське об’єднання «Міжнародний громадський рух інвалідів країн ближнього і далекого зарубіжжя», БО «ЗБФ ЄГЦ «Мазаль Тов», ЗОГО» «Покоління майбутнього», ЗОГО «Сучасна територія здоров’я», МО «Нова генерація» м.Херсон, Вільнянська районна державна адміністрація, Вільнянська районна рада, ПРООН, Регіональний фонд підприємництва в Запорізькій області.

Беручи участь в розробці Стратегії регіонального розвитку Запорізької області, Стратегії розвитку культури туризму Запорізької області, співпрацюємо з Департаментом соціального захисту Запорізької ОДА.

Члени ЗОГО входять в координаційні ради розвитку культури при Департаменті Запорізької ОДА.